Schedule first round

9 juni
Singer/Pianist  
10.30 Tomomi Asanoma Ursula Rüttimann
10.45 Florieke Beelen Ursula Rüttimann
11.00 Maria Casemyr Magnus Svensson
11.15 Jan Ericsson Magnus Svensson
11.30 Rebecca Fjällsby Magnus Svensson
11.45 Joris Groewels Magnus Svensson
12.00 Regina Fredriksson Galya Kolarova
12.15 Ylva Gruen Magnus Svensson
12.30 Ida Gudim Magnus Svensson

Lunch 12.45-13.45

13.45 Nils Gustén Magnus Svensson
14.00 Martin Hatlo Ursula Rüttimann
14.15 Tomoko Hayasaka Ursula Rüttimann
14.30 Mateusz Hoedt Justyna Skoczek
14.45 Hanna Husahr Magnus Svensson
15.00 Amelia Jacobsson Magnus Svensson
15.15 My Johansson Magnus Svensson
15.30 Madeleine Jostedt Ulrici Magnus Svensson
15.45 Åsa Jäger Ursula Rüttimann

Coffee break  16.00-16.30

16.30 Miju Kim Magnus Svensson
16.45 Sungkook Kim Ursula Rüttimann
17.00 Alina Koivula Kiril Kozlovsky
17.15 Yoon Geong Lee Ursula Rüttimann
17.30 Keebaek Lee Ursula Rüttimann
17.45 Jusung Lee Ursula Rüttimann

10 juni

Singer/Pianist 

10.30 Jason Lee Ursula Rüttimann
10.45 Annika Leino Kiril Kozlovsky
11.00 Gianna Lunardi Magnus Svensson
11.15 Julia Malik Ursula Rüttimann
11.30 Christina Nilsson Magnus Svensson
11.45 Sujin Oh Ursula Rüttimann
12.00 Hitomi Ohki Magnus Svensson
12.15 Fuyuko Saito Shota Ezaki
12.30 Annika Schlicht Ursula Rüttimann

Lunch  12.45-13.45

13.45 SeungJu Bagh Ursula Rüttimann
14.00 Stina Steingrim Levvel Ursula Rüttimann
14.15 Jihae Shin Ursula Rüttimann
14.30 Sigrún Saevarsdottir Magnus Svensson
14.45 Marie-Louise Granström Magnus Svensson
15.00 Leif Jone Ölberg Ursula Rüttimann
15.15 Viktor Sundqvist Magnus Svensson
15.30 Samili Takkula Kiril Kozlovsky
15.45 Samuli Taskinen Kiril Kozlovsky

Coffee break  16.00-16.30

16.30 Maiju Vaahtoloto Kiril Kozlovsky
16.45 Ellen Valkenburg Magnus Svensson
17.00 Albina Isufi Magnus Svensson
17.15 Elli Vallinoja Kiril Kozlovsky
17.30 Anna Vikulina Ursula Rüttimann
17.45 Marietta Volynkina Ursula Rüttimann
18.00 Jussi Vänttinen Kiril Kozlovsky

11 juni

Singer/Pianist 

10.30 Kyoung A Yim Ursula Rüttimann
10.45 Hilkka Ylinärä Magnus Svensson
11.00 Tiitus Ylipää Kiril Kozlovsky
11.15 Teresa Maria Winkler Ursula Rüttimann
11.30 Maria Demérus Magnus Svensson
11.45 Jan Zadlo Justyna Skoczek
12.00 Won Kim Magnus Svensson
12.15 Erik Rosenius Magnus Svensson
12.30 Beatrice Orler Magnus Svensson

Lunch 12.45-13.45

13.45 Sofie Asplund Magnus Svensson
14.00 Becca Conviser Magnus Svensson